loading
برای مشاهده Enter را فشار دهید
موردی یافت نشد

مورد اعتماد برترین ها

مشاهده
مورد اعتماد برترین ها

چاپ طرح اول

طراحی, چاپ و بسته بندی محصولات رستوران ها و فست فودهای بزرگ خدمتی است که ما آن را در مجموعه طرح اول با بهترین کیفیت و قیمت انجام می دهیم. استفاده از دانش بالا، تجهیزات مدرن و نیروی خلاق و باتجربه رمز موفقیت این شرکت در سال های اخیر بوده است.

 

چاپ طرح اول مورد اعتماد بیش از هزار رستوران و فست فود برتر 

 

طراحی, چاپ و بسته بندی در حوزه بسته بندی های مورد نیاز رستوران ها و فست فود ها، خدمتی می باشد که ما در مجموعه طرح اول آن را به نوین ترین شیوه های روز انجام می دهیم. ما به پشتوانه یک و نیم دهه فعالیت مستمر و همچنین استفاده از نیروهای متخصص به همراه تجهیزات مدرن و دانش بالای چاپی، در زمینه طراحی چاپ و بسته بندی محصولات مورد نیاز رستوران ها و فست فود ها قصد داریم ضمن دستیابی به بهترین جایگاه در زمینه چاپ صنایع غذایی کشور، این صنعت را در حوزه ملی و منطقه ای نیز ارتقا بخشیم. ما توانسته ایم در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی در زمینه طراحی چاپ و بسته بندی صنایع غذایی داشته باشیم و به یاری مشتریان گرامی و ارتقا سطح محصولات خود در سطح استانداردهای جهانی، توانسته ایم که خود را به عنوان یکی از برترین شرکت های چاپ در زمینه بسته بندی رستوران ها و فست فودهای فعال در منطقه معرفی کنیم.

 

 

طراحی چاپ و بسته بندی در حوزه صنایع غذایی و رستوران ها و فست فودها خدمتی است که ما آن را با بهره گیری از نیروی باتجربه و جوان انجام می دهیم. و همین مساله باعث می شود که آمیزه ای از تجربه و انگیزه در کنار یکدیگر باعث شکوفایی خلاقیت ها و شاه کلید فعالیت و موفقیت در حوزه ی بین المللی باشد. مجموعه طرح اول به عنون یکی از بهترین شرکت های حوزه چاپ ایران، تمامی سفارشات طراحی چاپ و بسته بندی مشتریان خود را باکیفیت بالا و مناسب ترین قیمت ممکن انجام می دهد.

 

برخی از مشتریان این مجموعه