loading
برای مشاهده Enter را فشار دهید
موردی یافت نشد

برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی 2019

مشاهده
   برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی    2019

نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی دبی 2019  ویترینی در برابر خاورمیانه و آفریقا بوده و همچنین تنها نمایشگاه اختصاصی این صنعت در خاور میانه می باشد.چاپ را متفاوت ببینید,دنیای چاپ تغییرات و فرصت های بی نهایتی را ارائه می دهد.

نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی از ۲۶ الی ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ (18-15 April ) در شهر دبی کشور امارات متحده عربی برگزار می گردد. نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی هردو سال یک بار برگزار می گردد و کشورهای زیادی در آن شرکت می کنند.حدود 110 کشور از سراسر جهان در این نمایشگا ه حضور دارند وبیش 12 هزار نفر از آن دیدن می کنند.حضور بیش از 360 غرفه این نمایشگاه را متنوع کرده و آن را جذاب تر می سازد.در دوره گذشته این نمایشگاه که در سال 2017 برگزار شد بیش از 12 هزار بازدید کننده تخصصی از 110 کشور جهان از 360 غرفه بازدید کردند که بیش از 45 درصد از بازدید کنندگان غیر بومی بودند.

 

 

 

سایت رسمی نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی 2019 خبر از ویژگی های جدیدی و هیجان انگیر این نمایشگاه داده است.به عنوان مثال سالن چاپ دكور Print Décor Loung که امکانات خیره کننده دنیای چاپ را در این سالن تجربه خواهید کرد. در این قسمت جذاب از نمایشگاه، با استفاده از فن آوری های پیشرفته همه چیز چاپ خواهد شد - از جمله کفپوش، لامپ آویز، كاغذ دیواری، مبلمان و منسوجات.

 

 

برترین های صنعت چاپ در این نمایشگاه

نیلپیتر،گیفن گرافیکس ، هایدلبرگ ، کداک وزیراکس از آخرین نام های پراعتبار صنعت چاپ جهان هستند که در کنار پنجمین پایوین ملی صنعت چاپ ایران برای حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی 2019 نام نویسی کرده اند. پنجمین پاویون ملی صنعت چاپ جمهوری اسلامی ایران در حالی به نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی 2019 می رود که فضای و امکان صادرات با توجه به رشد نرخ ا رز بسیار مهم، مهیا و در دسترس است.در این دوره از نمایشگاه با یک انتخاب خوب و هوشمندانه موقعیت پاویون ملی صنعت چاپ و بسته بندی ایران در ورودی نمایشگاه قرار گرفته و در همسایگی شرکت صاحب نام هایدلبرگ پرچم ایران به احتزار در خواهد آمد.براساس اعلام روابط عمومی اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران تا کنون بیش از 60 درصد فضای پاویون توسط تولید کنندگان صنعت چاپ و بسته بندی رزرو شده است.پنجمین پایوین ملی صنعت چاپ و بسته بندی ایران به همت اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته بندی ایران از 26 تا 29 فروردین در نمایشگاه چاپ و بسته بندی دبی حضور خواهد یافت.

 

 

 

 

 

 

خاورمیانه را می توان یکی از مستعد ترین بازارهای چاپ و بسته بندی جهان دانست که همواره نظر کارشناسان و تولیدکنندگان مختلف را به خود جلب نموده است.