loading
برای مشاهده Enter را فشار دهید
موردی یافت نشد

جدیدترین محصولات

مشاهده
جدیدترین محصولات

مجموعه طرح اول به عنوان یکی از پیشتازان صنعت نوین چاپ در زمینه رستوران های فست فود کشور و کشورهای منطقه با استفاده از ماشین آلات مدرن و نیروی انسانی مجرب اقدام به تولید طرح های به روز و باکیفیت ترین محصولات جدید, طبق استانداردهای  جهانی نموده است که نمونه هایی از این محصولات ارائه می گردد.

 

 

 

جعبه برگر صدفی برخلاف افکار عموم که بصورت بیرون بر استفاده می شود, از قابلیت استفاده در داخل سالن هم برخوردار می باشد. این جعبه در دنیا مخصوص برگر بوده و تمام برندهای معتبر دنیا مثل مک دونالد, برگر کینگ و... از این محصول استفاده می کنند که به علاوه شکل ظاهری جدید و جذاب از ویژگی درب قفلی نیز بهره می برد که مانع باز شدن خودکار درب آن بر اثر حمل و نقل و انبساط حاصل از حرارت برگر می شود ,این محصول نیز بدون نیاز به بسته بندی و بصورت آماده مورد استفاده قرار می گیرد که در ساعات اوج سفارش موجب صرفه جویی در وقت می شود.

 

 

 

جعبه سوخاری سالن بشقابی برخلاف محصولات مشابه خود دیگر احتیاجی به بسته بندی ندارد که موجب حذف تماس دست پرسنل آشپزخانه با آن و به مراتب باعث حفظ حالت بهداشتی جعبه می شود که بصورت آماده در داخل سالن مورد استفاده قرار میگیرد و همین امر نیز موجب صرفه جویی زمان مخصوصا در ساعات اوج سفارشات می شود که بسیاری از رستوران های فست فود از این حسن به نفع خود بهره می برند. همچنین این محصول به علت سرو راحت مشتری از جمله محصولات پرطرفدار در بین مشتریان و رستوران های فست فود به حساب می آید.

 

 

 

جعبه سیب زمینی نیو کلاسیک , این محصول جدید نیز با دارا بودن طرحی پر طرفدار بصورت بیرون بر مورد استفاده قرار می گیرد و از تکنولوژی کفه یک تکه و درب قفلی بهره می برد که در اثر حمل و نقل و حرارت سیب زمینی به هیچ وجه درب و کفی آن باز نمی شود , یکی دیگر از فواید کفی یک تکه خارج نشدن سس از ته جعبه می باشد, همچنین این محصول بدون نیاز به بسته بندی بوده و بصورت آماده مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

جعبه سیب زمینی سالن قایقی در بین رستوران های فست فود با سرو راحت مشتری در عین حال که یکی از پر طرفدارترین بسته بندی های سیب زمینی سالن به حساب می آید ,بدلیل چیدمان راحت فضای بسیار کمی در آشپزخانه اشغال می کند و بصورت آماده و بدون نیاز به بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد که همانند دیگر بسته بندی های آماده موجب بالا ماندن حالت بهداشتی جعبه و صرفه جویی زمان در ساعات اوج سفارشات در فست فود ها و رستوران ها می شود.